2015-10-20

10x16 - Kalhotkoví čmuchalové

Catherine a detektiv Vartann tráví v hotelovém pokoji už 24 hodin, protože monitorují vedlejší pokoj, ve kterém je laboratoř na výrobu drog. Kromě řešení případu je ale sledovačka také sblíží a Vartan se Catherine přizná, že nehledá příležitostný vztah.

Mezitím Nick a Greg pracují na případu fetišismu, což je brzy posune ke světu velkého obchodu - fetišistickému vonění použitého dámského spodního prádla. Vražda hotelové zaměstnankyně, která pomáhala s přehlídkami spodního prádla, dovede tým co nevidět k jejímu vrahovi.

Původní název dílu: The Panty Sniffer


Poznámka: Bellermina Quiska, dodavatele extáze, kterého v hotelu sledovali, zde hrál Matt Barr známý mimo jiné jako překupník Nick Hawley ze Sleepy Hollow a Sashu Katsaros, mrtvou zaměstnankyni a modelku v hotelu, Melissa Ponzio, matka hlavní postavy Scotta, Melissa McCall, ze slavného seriálu Teen Wolf. Hlášky z dílu:

Archie našel mrtvolu a tvrdí, že si všiml, že nemá spodní prádlo.
David: Nemá prádlo. Proč se jí ale vlastně díval pod sukni?
Nick: Chtěl bejt pečlivej.

Podezřelí se v hoteovém pokoji oddávají dívkám.
Catherine: Musíme je chytit při činu. Ale ne při takovém.

Nick: Zavřenej na pokoji s kupou ženskejch kalhotek, to neni alibi.
muž: Kdybyste to zkusil, věděl byste, že je.

Robbins: Můj strýc byl posedlý vůní sušenek s kousky čokolády. Jednou přišla teta domů a našla ho s hlavou v troubě. Myslela si, že se chce zabít. A v té chvíli pochopila tajemství šťastného manželství. Mít čerstvě napečeno každý den.
Ray: Ty máš hrozné historky...